+38 (044) 492-83-69
lang
  • lang
  • lang
info

Компанія «ЛОГРУС»

Компанія “ЛОГРУС” була заснована у 2002 році. З цього моменту відбувається її становлення та укріплення позицій на ринку. За весь час свого існування компанія пережила декілька етапів свого розвитку.

На початку головним напрямком діяльності компанії були поставки матеріалів для підприємств харчової промисловості із Європи: промислові миючі засоби, змазка для конвеєрних стрічок, натуральна агломерована пробка із корка, кронен пробка, кришка, повнокольорова термоусадочна плівка “мультипак” і “мегапак”, повноколірна рукавна етикетка sleeve термоусадна і стрейч, групова упаковка, транспортна упаковка піддона в рукав / sleeve і стретч худ / stretch hood, одношарова та багатошарова полістирольна стрічка PS, PS/PE, PS/EVOH/PS в рулонах для формування та наповнення стаканчиків йогуртом, сливками, десертами, творожком на термоформовочних машинах FFS form-fill-seal ERCA, Arcil, Hassia, Benco і т.д.

Постачаючи матеріали підприємствам харчової промисловості, спеціалісти компанії “ЛОГРУС” відчули неабиякий попит з боку клієнтів у якісному обладнанні. Тому починаючи з 2006 року компанія поступово змінює свій фокус на технологічне та пакувальне обладнання для харчової та переробної промисловості із Європи. Цей напрямок компанії через декілька років стає головним та починає приносити свої плоди. З часом ця діяльність переростає у більш складний напрямок інжинірингу, в рамках якого реалізуються вже комплексні рішення, цехи по переробці та цілі підприємства під ключ. Особливого розвитку отримав напрямок м’ясопереробки, а саме комплектування забійних цехів та підприємств по забою та первинній переробці м’яса птиці, свиней, ВРХ і т.д. обладнанням відомих європейських виробників, включаючи поставку комплектних ліній забою, в т.ч. ритуальний забій Халяль та Кошер.

Починаючи з 2009 року і до сьогодні проектування та реалізація заводів з виготовлення вологого корму для домашніх тварин має пріорітетне значення для підрозділу інжинірингу компанії «ЛОГРУС». Зважаючи на чималий досвід у реалізації проектів в сегменті petfood, підрозділ інжинірингу може запропонувати клієнтам цілісне рішення з проектування та запуску заводів з виробництва сухого і вологого корму для котів та собак, а також ласощів, використовуючи максимально ефективні рішення з Європи, США та Японії. Цей же підрозділ займається комплектацією обладнання для виробництва готових перших і других страв, частка яких постійно зростає в Європі та світі в цілому.

Паралельно з поставками великого обладнання з 2008 року компанія “ЛОГРУС” почала активно розвивати напрямок насоси та системи виробництва відомих світових виробників, який на сьогодні є одним із базових видів діяльності підприємства. Зважаючи на власні помилки минулого, цього разу спеціалісти компанії «ЛОГРУС» вирішили сфокусуватись на одному напрямку діяльності, де і зайняти місце лідера. Саме так і народилась спеціалізація компанії «ЛОГРУС» — в’язкі, абразивні, агресивні та чутливі до зсуву продукти. Тобто якщо Ви вирішите купити насос для води — це не до нас!

До речі, назва ЛОГРУС запозичена власником компанії із творів американського письменника польського походження Роджера Желязни, а саме із десятитомної серії «Хроніки Амбера». В ній ЛОГРУС постає у вигляді «лабіринта» або «випробування», подолавши який людина отримує ще більше сили, а також можливості цієї людини виходять на зовсім інший / набагато вищий рівень. Відповідно, ЛОГРУС — це як виклик самому собі і ніякого зв’язку у назві підприємства з північним «сусідом» немає.

Щоб зрозуміти, що таке компанія “ЛОГРУС” зсередини, як вона функціонує, що саме вимагає надзвичайно кропіткої та наполегливої праці кожного її співробітника, достатньо зазирнути у самоідентифікацію компанії:

  • компанія «ЛОГРУС» – процвітаюче підприємство;
  • підприємство європейської системи управління;
  • найбільший спеціалізований постачальник обладнання для в’язких продуктів;
  • веде прибутковий та взаємовигідний бізнес зі своїми партнерами та контрагентами;
  • будує чесні та довготривалі відносини з Клієнтами та постачальниками;
  • навчає та розвиває своїх співробітників;
  • є найкращим місцем для самореалізації.

Компанія “ЛОГРУС” – постачальник найкращого обладнання для в’язких продуктів з неперевершеним рівнем сервісу.

logo

Logrus - провідний постачальник обладнання для в’язких продуктів