Кар’єра

Ми в компанії «ЛОГРУС» впевнені, що в будь-якому бізнесі люди – це головне.

З моменту створення компанії у 2002 році і до сьогодні ми постійно інвестуємо в професіональне та кар’єрне зростання наших співробітників та намагаємось створити справжніх професіоналів у своїй області діяльності. В процесі своєї діяльності ми часто стикаємось із задачами, які іноді можуть здаватись нереальними, але які тим не менш стоять перед нашими шановними Клієнтами і вимагають свого вирішення. Ми знаємо, що лише професіонал, який прагне постійного самовдосконалення та досягнення поставлених перед собою цілей, може вирішити подібні задачі.

Тому ми шукаємо розумних і талановитих людей, здатних працювати в команді, мислити позитивно та направлених на результат. Якщо Ви пройдете відбір та попадете до нашої команди, Вам прийдеться багато чому навчитися в достатньо стислі строки. Відповідно, здатність навчатися та пізнавати нове – обов’язкова риса нашого співробітника. Натомість Ви отримаєте цікаву роботу, пов’язану зі спілкуванням з нашими Клієнтами та Постачальниками – лідерами ринку та справжніми професіоналами своєї справи, у яких можна і навіть треба вчитися. Безперечно, у нас Ви також отримаєте безмежні можливості кар’єрного зростання. Приєднуйтесь!

Якщо Ви впевнені, що Ваші здібності, знання, навички або досвід допоможуть нашій компанії досягти ще більших результатів, а Вам самим допоможуть реалізуватись як професіоналу, будь ласка, відправте нам своє резюме. Для цього оберіть нижче ту вакансію, яка Вас зацікавила, та заповніть форму на відповідній сторінці. Рекомендаційні листи з попередніх місць роботи (звичайно, якщо вони у Вас є) будуть також плюсом.

Вакансії, відкриті в компанії «ЛОГРУС»:

УКРАЇНА, Київ — Асистент відділу проектів та продажу