19 років компанії ЛОГРУС
15.03.2021

Logrus PVT Ukraine 19th year anniversaryСьогодні 15 березня 2021 року компанія «ЛОГРУС» святкує своє 19-річчя. Уявляєте, наша компанія вже 19 років займається корисними справами, надаючи можливість нашим клієнтам використовувати лише якісне європейське обладнання для виробництва власної продукції.

Чи багато це 19 років в бізнесі? Це тільки початок. Початок довгого шляху надання якісних послуг, поставки якісного обладнання та комплектування цілих ліній і заводів з виробництва якісної та безпечної продукції. Продуктів харчування для людей та корму для їх домашніх улюбленців. Ми віримо в те, що якщо ти робиш щось корисне і робиш це якісно, то твоя праця завжди буде користуватись попитом, клієнти будуть повертатись знов і знов, постачальники будуть завжди раді співпраці з тобою, а співробітники будуть завжди вмотивовані та відчувати гордість за те, що вони роблять кожного дня.

А чи просто займатись бізнесом в Україні зараз? Колись здавалось, що найбільш проблемним перідом для бізнесу були 1990-ті роки, коли його можна було втратити в один день. Потім здавалось, що 2000-і роки були важкими, тому що вже було недостатньо мати гарний продукт, його треба було вже красиво вміти запакувати та доставити на полицю, а ще запропонувати клієнту певний асортимент. Настипним важким етапом були 2010-і роки, коли українським виробникам необхідно було витрачати гроші і час на оптимізацію бізнес-процесів, а також не просто кількісно, але і якісно конкурувати з товарами імпортного походження. В ці роки стало зрозуміло, що бізнес в умовах локдауну має бути ще більш ефективним та винахідливим лише для того, щоб мати можливість отримати ті, попередні результати. І це дуже нагадує цитату із книги «Аліса в країні чудес»:

Треба бігти з усіх ніг, щоб тільки залишитися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше!

З Днем народження, ЛОГРУС!

Новi надходження:
Logrus_stand_with_Ukraine
How can I help Ukraine now? Donate directly to account of the National Bank of...
Logrus_realize_the_heroism_of_Ukraine_
Dear Partners and Friends, As you know Ukraine is suffering now from unprecedented naval of russian army. The enemy has entered our territory from almost all around Ukraine: from...
logo

Logrus - провідний постачальник обладнання для в’язких продуктів