Олієжирова конференція 2021 Київ
28.05.2021

Logrus_PVT_Ukraine_oil_fat_conference_2021Ну що ж. Ось і відбулась цього разу вже XIV Міжнародна конференція «Олієжирова галузь: технології та ринок». Цього року цей захід проходив 26 і 27 травня знов на новому місці — у Президент Готелі в м.Київі. Завдячуючи організаторам, дати проведення конференції цього року були традиційними для попередніх 8 років проведення цього заходу. Звісно, рівень проведення та підготовки конференції був традиційно на високому рівні, за що ще раз величезна подяка організаторам.

Цього року конференція була дійсно міжнародною. В ній взяли участь не тільки більшість українських аграріїв та переробників олійних культур, але і сусіди з Білорусі. І це не зважаючи на карантинні обмеження та відсутність прямих рейсів звідти.

Цього року кількість представлених на конференції виробників бутильованої олії та її переробників зрівнялась з кількістю представників компаній, що пропонують своє обладнання, матеріали та послуги для олієжирової індустрії. Останні декілька років ситуація була не на користь переробних підприємств. Тепер все поступово повертається до «нормального» стану. Хочеться висловити окрему подяку Степану Карловичу Капшуку із Асоціації «УкрОліяПром» за як завжди якісно підготовлений матеріал про стан справ у олієжировій галузі України та сусідніх країн та в світі в цілому. Окрема подяка Вам, Валеріє Листопад, за ті зусилля, що Ви і Ваша команда прикладаєте при підготовці, проведенні та наданні підсумків цієї важливої та необхідної Україні конференції. Повірте, ми це дуже цінуємо!

Окремо слід підкреслити високий професійний рівень фахівців з переробних підприємств, що традиційно відвідують цю конференцію. Завжди приємно спілкуватись з професіоналами галузі.

Logrus-Chart-Ukraine-LN2-dosing-to-PETТак а що ж компанія ЛОГРУС? Як Ви, мабуть, знаєте, ми з року в рік просуваємо в Україні ефективне обладнання наших партнерів із Європи, США та Японії. Цього року наші фахівці презентували клієнтам дозатори рідкого азоту компанії CHART (США), що застосовуються для витіснення кисню (окислювача) з-під кришки в ПЕТ або скляній пляшці, банці або каністрі з соняшниковою, рапсовою чи соєвою олією. Частково дозування рідкого азоту в пляшку замінює знайомий деяким виробникам барботаж, коли на дно ємності для зберігання олії встановлюється змійовик, в який подається газоподібний азот, який витісняє розчинений в олії кисень і підтримує в ємності нейтральне газове середовище. Але якщо подивитись на витрати газоподібного азоту на 1 тону готової продукції та порівняти їх з витратами рідкого азоту, коли на кожну ПЕТ пляшку з олією витрачається крапля вагою 0,2 — 0,3 грама азоту в рідкому стані, то можна зрозуміти, чому дозування рідкого азоту в пляшку є більш вигідним для виробника. Зрозуміло, що загальні витрати рідкого азоту на 1 тону виробленої продукції напряму залежать від довжини лінії подачі рідкого азоту від сосуда Дьюара чи кріоциліндра до лінії розливу, а також від кількості годин роботи самої лінії. Пам’ятайте, що азот в рідкому стані знаходиться при температурі -196С і випаровується при нагріві. Але і газоподібний азот, що випаровується в лінії подачі можна також застосовувати для піддуву в танки з олією для якісного і безпечного її зберігання. Підсумовуючи, можна сказати, що економіка (цифри) підтверджують тезис про більш вигідне дозування рідкого азоту безпосередньо в ПЕТ пляшку з олією, ніж лише використання газоподібного азоту в танках. Інжектор рідкого азоту в пляшку CHART (США) на сьогодні не є чимось унікальним для ринку. Висока конкуренція на ринку соняшникової олії в Україні і за кордоном вимагає від виробника застосування азотування соняшникової олії, рапсової олії та соєвої олії у виробничому процесі виготовлення та розливу. Сподіваємось, що українські переробники соняшникової олії, так само як і переробники соєвої чи рапсової олії в Україні, побачать, що установка дозатору азоту для олії в пляшці не просто ще одну «забаганку» вибагливого клієнта, але і економічно доцільну інвестицію в збереження кості олії упродовж всього циклу зберігання та транспортування олії до фінального споживача української олії в Європі чи Азії.

Звертайтесь, будемо раді співпраці з Вами!

Новi надходження:
Logrus_stand_with_Ukraine
How can I help Ukraine now? Donate directly to account of the National Bank of...
Logrus_realize_the_heroism_of_Ukraine_
Dear Partners and Friends, As you know Ukraine is suffering now from unprecedented naval of russian army. The enemy has entered our territory from almost all around Ukraine: from...
logo

Logrus - провідний постачальник обладнання для в’язких продуктів