Харчова промисловість

Харчова промисловість

Компанія «ЛОГРУС» працює на ринку України та сусідніх країн із всесвітньо відомими європейськими виробниками обладнання для харчової та переробної промисловості з 2002 року. За цей час було реалізовано велику кількість проектів та накопичено чималий досвід, що дає змогу говорити про те, що ми знаємо про європейські стандарти та найкращі світові практики достатньо.Рішення, що ми пропонуємо для гігієнічного перекачування, дозування та змішування в’язких і “чутливих” продуктів, у більшості випадків є галузевим стандартом для того чи іншого сегмента харчової промисловості у Європі. А саме обладнання та його комплектуючі мають гігієнічний дизайн, відповідають європейським директивам з безпеки машин та устаткування, а також найвищим стандартам 3А, EHEDG, CE та FDA.

Конструкція гігієнічних насосів, динамічних та статичних міксерів, змішувачів та блендерів, а також систем дозування, змішування та наповнення в’язких і “чутливих” до зсуву продуктів, що пропонуються компанією «ЛОГРУС», максимально проста та надійна.

Це обумовлено постійним вдосконаленням технологій, а також колосальним досвідом роботи виробників цього обладнання у всьому світі, який вимірюється не одним десятком років, а іноді і століттям. Всі ці зусилля направлені на досягнення максимально низького рівня такого важливого параметру виробництва, як ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ ВОЛОДІННЯ обладнанням (або в оригіналі Life Cycle Cost). Нажаль, в нашій країни до сих пір цей параметр не так часто береться до уваги при прийнятті рішення щодо придбання насосного, технологічного та пакувального обладнання.Чималий власний досвід компанії “ЛОГРУС” з впровадження європейського обладнання в наших реаліях дозволяє правильно розставляти пріоритети при виборі необхідних опцій у реалізації конкретного проекту. А глибоке розуміння особливостей виробничих умов та, відповідно, потреб наших клієнтів дає нам змогу точно та, головне, з перспективою пропонувати Вам найкращі варіанти рішення конкретної задачі, пов’язаної з перекачуванням, дозуванням, змішуванням та наповненням в’язких і “чутливих” продуктів.

А інструментів для вирішення Ваших задач у нашому арсеналі чимало…