З моменту заснування компанії у 2002 році ми здобули безцінний досвід не лише поставок нового обладнання, а й комплексного обслуговування встановленого обладнання. Цей досвід надає нам можливість розуміти потреби наших споживачів з півслова.

Ми – клієнтоорієнтована компанія. Так кажуть більшість гравців на ринку… Але ми дійсно відповідаємо за те, що кажемо та що робимо. Тому більше 50% компаній, що хоч раз щось замовили у нас, звертаються до нас знову.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ від виробника.

Виступаючи у якості офіційного дистриб’ютора, ми поставляємо запасні частини, підібрані згідно рекомендацій виробника за його кресленнями та схемами. Ми знаємо, як важливо для Вас надійність та безперервна робота обладнання на кожному етапі виробництва. Тому впевнені, що оригінальні запасні частини – це не лише гарантія якості та довговічності роботи, але й суттєва допомога у зниженні ЗАГАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ ВОЛОДІННЯ цим обладнанням.

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС передбачає:

 • Гнучкі умови оплати та реальні, а не декларативні строки поставки;
 • Можливість поставки навіть мінімальної кількості товару за умови наявності інших замовлень в обробці;
 • Гарантійне обслуговування та введення в експлуатацію обладнання з виїздом технічного спеціаліста на місце;
 • Надання повного спектру необхідної технічної документації українською мовою;
 • Безкоштовні консультації з технічних питань безпосередньо від виробника;
 • Технічний аудит та післягарантійне сервісне обслуговування упродовж всього строку експлуатації обладнання.

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ та КОМПЛЕКТУЮЧІ до насосного обладнання, що стандартно постачаються нашою компанією:

 • пневматичні мембранні насоси: гнучкі пластини / діафрагми /мембрани насоса, сідла, шари, рем.комплект рідинної секції, розподільник, золотник, втулка, вал, корпус, вкладиш, прокладка, рем.комплект повітряного клапану діафрагмового насосу;
 • гвинтові та двогвинтові насоси: робоча або героторна пара (ротор — статор), гвинтова пара (гвинт — обойма), механічне ущільнення, сальникове ущільнення, торцеве ущільнення, ущільнення шарнірного з’єднання, шарнірний вузел, гнучкий вал, з’єднувальна штанга, кожух, шнек, Архімедов гвинт, ущільнююче кільце, втулка, штифт, манжета;
 • перистальтичні насоси: шланги, мінеральне мастило для робочої камери, ролики, комплектні набори запасних частин (ЗІП) до шлангового насосу;
 • шестеренні насоси: шестерні ведуча та відома, втулка, ущільнююче кільце, манжета, просте механічне ущільнення, сальникове ущільнення, торцеве ущільнення, подвійне механічне ущільнення, механічне ущільнення картриджного типу, магнітна муфта, електромагнітна муфта;
 • відцентрові насоси: крильчатка, робоче колесо, імпеллер, корпус, сальникова набивка, втулка вала, просте механічне ущільнення, подвійне механічне ущільнення, електромагнітна муфта і т.д.

Пропонуємо також запасні частини до мотор-редукторів та варіаторів, інші запасні частини до технологічного та пакувального обладнання європейських виробників.

Зважаючи на чималий досвід, пропонуємо також організацію поставок за Вашими запитами запасних частин та комплектуючих інших виробників обладнання за внутрішньоукраїнським договором з максимально гнучкими умовами оплати в національний валюті.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ. Будемо раді допомогти!