Ми насосами не торгуємо

В компанії «ЛОГРУС» не торгують насосами з каталогу. Наші фахівці знаходять індивідуальні рішення кожному клієнту для кожного окремого проекту. Ми чітко усвідомлюємо, що насосне обладнання, наприклад, є лише складовою частиною всього технологічного обладнання Вашого підприємства. Спеціалісти компанії «ЛОГРУС» знають, які параметри виробничого процесу впливають на вибір того чи іншого типу насоса, міксера чи емульситатора, а також розуміють, як правильність підбору одного єдиного насосу може вплинути на продуктивність та ефективність всього технологічного циклу Вашого виробництва. Це ж правило розповсюджується і на комплектування лінії з виробництва вологих кормів для котів та собак в реторт пакетах / паучах.

Базуючись на колосальному досвіді наших виробників, а також зважаючи на власний немалий досвід впровадження, спеціалісти компанії «ЛОГРУС» підбирають обладнання, враховуючи навіть найдрібніші та на перший погляд незначні деталі Вашого проекту. Це дозволяє нам разом досягати найменшого значення такого важливого показника для собівартості будь-якого виробництва, як загальна вартість володіння обладнанням (в оригіналі Life Cycle Cost або Total Cost of Ownership).

Тому на сьогоднішній день компанія «ЛОГРУС» є провідним спеціалізованим постачальником обладнання для в’язких і чутливих до зсуву рідин, а також фахівцем з проектування та комплексного постачання обладнання для виробництва сухих та вологих кормів для домашніх тварин в Україні.